W dniu 20 czerwca 2026 roku odbył się XIX Klubowy Turniej Kostrzyńskiego Klubu Karate. W zawodach uczestniczyli wszyscy (no prawawie) karatecy naszego klubu, dopingowani przez swoje rodziny i znajomych. Jak to już jest w tradycji (19stej) naszego klubu, w trakcie zmagań naszych małych karateków, nie zabrakło strachu, łez ale też uśmiechu, radości i odwagi. Młodzi adepci naszego klubu zajęli następujące miejsca w poniższych kategoriach:
Kata chłopców pierwszy krok 8-9 lat:
1 miejsce - Adrian Dec
2 miejsce - Antoni Lewicki
3 miejsce - Michał Janiak
Kata chłopców 8-9 lat:
1 miejsce - Wiktor Bilewski-Marciniak
2 miejsce - Aleksander Szuszkiewicz
Kata chłopców 12-14 lat:
1 miejsce - Mikołaj Tarnawski
2 miejsce - Michał Borowski
3 miejsce - Kajetan Szewczyk i Krystian Sułkowski
Kata dziewcząt pierwszy krok 8-9 lat:
1 miejsce - Maja Kolanoś
2 miejsce - Maria Głowicka
3 miejsce - Zofia Hołowko
Kata dziewcząt 8-9 lat:
1 miejsce - Marcela Siwak
2 miejsce - Kinga Mielczarek
3 miejsce - Manuela Siwak
Kata dziewcząt 12-13 lat:
1 miejsce - Maja Rudecka
2 miejsce - Martyna Kubiak
3 miejsce - Dorota Mielczarek i Eliza Dec
Kumite chłpców 8-9 lat:
1 miejsce - Wiktor Bilewski-Marciniak
2 miejsce - Aleksander Szuszkiewicz
Kumite chłopców 12-14 lat:
1 miejsce - Mikołaj Tarnawski
2 miejsce - Michał Borowski
3 miejsce - Kajetan Szewczyk i Krystian Sułkowski
Kumite dziewcząt 8-9 lat:
1 miejsce - Kinga Mielczarek
2 miejsce - Marcela Siwak
3 miejsce - Manuela Siwak
Kumite dziewcząt 12-13 lat:
1 miejsce - Martyna Kubiak
2 miejsce - Maja Rudecka
3 miejsce - Matylda Siwak i Eliza Dec
Udział w zawodach był możliwy dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą, Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. oraz Przychodni Almed, którym składamy serdeczne podziękowania za wspieranie młodych sportowców.
Życzymy kolejnych sukcesów.